Наш садок налічує 7 груп:

Групи

Група №4 "Антошка"

Група №4 "Антошка"

Єханіна Ольга Ігорівна, Губіна Валентина Володимирівна, помічник вихователя - Кривуліна Марина Юріївна

В нашій групі живуть рухливі, допитливі, дружні хлопчики та дівчатка. Вони всі такі різні, яскраві, веселі. Ваших дітей виховують, навчають і піклуються про них досвідчені, творчі, ініціативні вихователі. Створення атмосфери доброзичливості, забезпечення спокійної, стабільної обстановки, умов для повноцінної пізнавальної та ігрової діяльності, розширення спілкування, одержання різноманітних вражень і позитивних емоцій – все це сприяє формуванню особистості дитини і є основним напрямком роботи групи.

дізнатись більше
Група №3 "Дзвіночок"

Група №3 "Дзвіночок"

Сищик Світлана Василівна, Кулешова Ірина Семенівна, помічник вихователя - Градецька Тетяна Іванівна

В нашій групі живуть веселі, говірливі, мов дзвіночки, допитливі хлопчики та дівчатка. Дбають про них, виховують та навчають досвідчені творчі, ініціативні педагоги. Саме цінне для всіх батьків – здоров’я їх дітей. Тому головним напрямком нашої роботи ми обрали формування фізичного та психічного здоров’я кожної дитини, навчання її мистецтву жити у гармонії з живою природою, розвиток її творчих здібностей і талантів.

дізнатись більше
Група №2 "Карапузи"

Група №2 "Карапузи"

Сальнікова Вікторія Миколаївна, Юсупова Анна Миколаївна, помічник вихователя - Завгородня Людмила Василівна

Господарі групи – наймолодші мешканці містечка дитинства “Берізка”. Вони починають пізнавати світ разом зі своїми вихователями. Підґрунтя особистості закладається в ранньому дитинстві, тому основний напрямок роботи з малюками: забезпечити емоційний комфорт та добробут, створити внутрішні передумови для подальшого психічного і особистісного розвитку, стимулювати первинну форму спілкування – емоційне спілкування дитини.

дізнатись більше
Група №1 "Сонечко"

Група №1 "Сонечко"

Ковтун Ірина Миколаївна, Лосякова Ілона Сергіївна, помічник вихователя - Хорошенко Валентина Василівна

Вихованці нашої групи напрочуд бадьорі, енергійні і дуже веселі хлопчики та дівчатка, які живуть однією дружною родиною зі своїми вихователями. Пріоритетним вважаємо забезпечення фізичного та психічного благополуччя кожного малюка. Основний напрямок роботи групи – виховання у дітей навичок здорового способу життя, формування у них свідомого ставлення до життя як головного дару природи, розвиток пізнавальних та творчих здібностей кожної дитини

дізнатись більше
Група №5 "Капітошка"

Група №5 "Капітошка"

Решетник Ольга Василівна, Науменко Ольга Валентинівна, помічник вихователя - Добровольська Наталія Олександрівна

В нашій групі живуть рухливі, допитливі, веселі хлопчики та дівчатка. Не дарма вони звуться «капітошки».З малюками працюють досвічені педагоги. Формування у дітей активного пізнавального ставлення до навколишнього світу, здатності довільно регулювати свою пізнавальну діяльність, уміння орієнтуватися у різноманітних явищах та предметах сприяє створенню у них внутрішніх передумов для продуктивної розумової діяльності. Тому саме пізнавальний розвиток дітей, свідоме, активне ставлення до навколишнього світу, людей та власного «Я» і є головним напрямком роботи нашої групи.

дізнатись більше
Група №6 "Перлинка"

Група №6 "Перлинка"

Чупікова Оксана Володимирівна, Мірошниченко Наталія Олександрівна, помічник вихователя - Сембрат Тетяна Станіславовна

Вихованці нашої групи напрочуд бадьорі, енергійні і дуже веселі хлопчики та дівчатка, які починають пізнавати світ разом зі своїми вихователями. Підґрунтя особистості закладається в дитинстві,тому основний напрямок роботи з малюками: забезпечити емоційний комфорт та добробут, створити внутрішні передумови для подальшого психічного і особистісного розвитку, стимулювати первинну форму спілкування – емоційне спілкування дитини.

дізнатись більше
Група № 7 "Ромашка"

Група № 7 "Ромашка"

Лейко Вікторія Федорівна, Кирпич Олена Євгенівна, помічник вихователя - Міщенко Антоніна Олегівна

В нашій групі живуть рухливі, допитливі, дружні хлопчики та дівчатка. Вони всі такі різні, схожі на кольори веселки, такі ж яскраві, веселі. Ваших малят виховують, навчають і піклуються про них досвідчені вихователі. Створення атмосфери доброзичливості, забезпечення спокійної, стабільної обстановки, умов для повноцінної пізнавальної та ігрової діяльності, розширення спілкування, одержання різноманітних вражень і позитивних емоцій – все це сприяє формуванню особистості дитини і є основним напрямком роботи групи

дізнатись більше
To Top
Залишити
відгук
Зворотній
зв'язок