Activities Improves Mind
Activities Improves Mind
Activities Improves Mind

Малі Олімпійські ігри у «Берізці»

Фізичне виховання є одним з найважливіших напрямків дошкільної освіти. Воно спрямоване на збереження і зміцнення здоров’я дошкільників, гармонійний розвиток, формування у дітей життєво важливих рухових умінь і навичок, вироблення звички до здорового способу життя. У системі заходів, спрямованих на зміцнення здоров’я, загартування, виховання у дітей прагнення бути сильними, спритними, витривалими важливе місце належить проведенню олімпійських тижнів.

      У дитячому садку №2 «Берізка», за традицією, з 22 по 26 червня пройшли малі Олімпійські ігри. Протягом тижня вихованці знайомилися з історією Олімпійських ігор, із кодексом учасників змагань, із принципами Олімпійського руху та змагались.

     Девіз учасників змагань: «Бути здоровим – висока мета, кожного хто у садочку зроста. Бути здоровим, красивим і дужим, розумним, активним і чуйним до друзів».                 
      Нажаль, цього року, через карантинні обмеження, змагання проводились у кожній групі окремо. Але це зовсім не вплинуло  на спортивний дух учасників.
Діти з задоволенням виконували різноманітні вправи, брали участь в естафетах

 («Оліпійський вогонь», «Хто скоріше прокотить фітбол», «Перенеси м’яч на ракетці», змагання на самокатах, змагання з «човночного» бігу), грали в рухливі ігри («Перебіжки з м`ячем», «Склади емблему олімпіади», «Не зівай»), отримали заряд позитивних емоцій. По закінченню Олімпійських ігор всі учасники були нагороджені медалями. 

To Top
Зворотній
зв'язок