Activities Improves Mind
Activities Improves Mind
Activities Improves Mind

Захисти себе сам.

Сьогодні  у дитячому садочку «Берізка» закінчився тиждень знань «Захисти себе сам», основною метою проведення  якого було формування навичок здорового  способу життя, безпечного поводження на дорогах, закріплення знань дітей про те, як зміцнити своє здоров’я, виховання бережного ставлення до свого життя. 

Кожен день  мав свою тематику:

  • День туриста .
  • «Дихає літо вітерцем, на прогулянку ми йдемо» (небезпека в лісі) ,
  • Дитина і побут (небезпека вдома) ,
  • День рятувальників ( знайомство з стихійними лихами).
  • День ввічливого пішохода.

Тиждень   був дуже насиченим і цікавим. З дітьми проводились різноманітні бесіди: «Що  таке здоров’я», «Коли людина хворіє» , «Як вберегтися від вірусів»(говорили з дітлахами про мікроби, як люди хворіють, і про те, що ми можемо зробити, щоб залишатися здоровими) ,«Природа мати, коли ти добре знаєш  її»,   «Природні та стихійні лиха», «Вогонь злий і добрий» та ін. Малюки із задоволенням грали у рухливі ігри   «Погаси пожежу», «Автомобілі і горобці»,« Світлофор» , «Знайди своє місце», «Тривога».  

Корисними для дітей були сюжетно-рольові ситуативні ігри («Гроза», «Повінь», «Аварія»), спрямовані на вироблення навичок поведінки в різних ситуаціях.

Дитина – найцінніший, найдорожчий скарб, сенс життя не тільки для кожної окремо взятої родини, а й суспільства загалом. Тому саме збереження здоров’я та захист життя дітей – основне завдання, що стоїть перед нами.                                                                                                                                                       

To Top
Зворотній
зв'язок