Activities Improves Mind
Activities Improves Mind
Activities Improves Mind

«Психологічне здоров’я сучасного педагогічного працівника»

«Людина – найдосконаліше творіння природи.

Відомо, що головна мета її життя – щастя.

Але до нього веде лише одна дорога – міцне здоров‘я,

без якого не може бути справжнього і повного щастя»

 

Освітяни знаходяться у найбільш важкій стресогенній ситуації: вони витримують складні навантаження у зв‘язку з тим, що їх праця навіть у стабільні часи, відрізняється високою емоційною напругою та насиченістю стресами. Негативні психологічні стани педагогів знижують ефективність виховання та навчання дітей, підвищують конфліктність у стосунках з вихованцями, батьками, колегами, сприяють виникненню та закріпленню у структурі характеру і професійних якостях негативних рис, руйнують психічне здоров‘я.

Збереження психологічного і фізичного благополуччя педагога є необхідною умовою підвищення якості освітнього процесу, в окремому випадку, а також підвищення якості життя кожного педпрацівника.

Основними властивостями благополучних і здорових людей є: оптимізм, емоційний спокій, вміння радіти, самодостатність, уміння адаптуватися до сприятливих і несприятливих ситуацій.

А психологічно здорова людина, це людина – творча, життєрадісна, весела, відкрита, пізнає навколишній світ і себе не тільки розумом, а й почуттями, інтуїцією, що приймає саму себе і визнає цінність та унікальність оточуючих її людей, що вміє брати відповідальність за своє життя, саму себе і розуміти уроки з несприятливих ситуацій, її життя наповнене сенсом (усвідомленим або неусвідомленим).

В «Берізці» пройшов цікавий день – Всесвітній День психічного здоров’я.

Практичний психолог Мельничук Наталія Сергіївна та соціальний педагог Завгородня Ганна Сергіївна підготували й провели для педагогів тренінг «Психологічне здоров’я сучасного педагогічного працівника» та провели акцію «Подари усмішку» у форматі челенджу. Ці заходи підняли гарний настрій та створили позитивну атмосферу в колективі на цілий день.

To Top
Залишити
відгук
Зворотній
зв'язок