Activities Improves Mind
Activities Improves Mind
Activities Improves Mind

З днем народження, моя Україно!

Щоб стелилась доля наша рушниками,

Щоб колосилися поля житами

Сказала кожна у садку дитина:

«З днем народження, моя  Україно»!

 

       Патріотичне виховання дошкільників — це невіддільна складова усього освітнього процесу в закладі дошкільної освіти. Формування національної свідомості та громадської відповідальності починається з раннього віку і триває протягом усього життя. Виховати патріота — ось яке завдання постає перед педагогами. У дитячому садочку № 2 «Берізка» продовжуються  заходи приурочені  до відзначення cвята 30-річчя Дня Незалежності України.

       Для дошкільнят проведене заняття-подорож «Земля ця - чарівна країна  моя». Вихованці із захопленням подорожували чарівними місцями рідної країни хоч і віртуально.

       Цікавим було продовження заняття на прогулянці. Діти виклали український віночок з квітів та, як справжні майстри, плели зі стрічок браслети. Малята молодших груп малювали свою країну, посилаючи їй своїми долоньками  щирі побажання.  

      Протягом всього тижня, під час ігрової діяльності, діти закріпили знання про звичаї і традиції українського народу, адже саме гра виховує патріотичні почуття, любов до рідного краю.        

 

З Україною в серці….. «В країні піскових замків» (Подія 06.08.2021)

Ігри з піском є ефективним засобом всебічного розвитку дітей у цілому і творчих здібностей зокрема. Багаторічна практика свідчить, що ігри з піском позитивно впливають на емоційне благополуччя дітей. А з огляду на те, що це найулюбленіші ігри дітей, ми, дорослі, повинні максимально використовувати їх з розвивальною, навчальною та корекційною метою. Такі ігри  дають дитині змогу відчути себе впевненою і вмі­лою: вона створює нове, не боїться ламати старе і щось змінювати. У cвоїй роботі педагоги «Берізки» використовують пісок як один з основних матеріалів для розвитку творчості дітей.

       У самий розпал літа, в дитячому садочку пройшов  екологічний проєкт

 «В країні піскових замків».

       Метою проєкту було закріплення з дітьми властивостей піску та каміння, створення сприятливих для оздоровлення в літній період умов, підвищення рівня творчих здібностей дітей до задуму і його реалізації, позитивного настрою. А так як ми готуємось до державного свята 30-річчю Незалежності України, вихователі вирішили об’єднати екологічні завдання із завданнями патріотичного виховання.

        Педагоги і малюки закладу проявили свою творчість і креативність, здатність самовиразитись, використовували пісок, камінці, фарби. Дитячі пісочниці, майданчики замайорили державними та народними символами. 

       Кожна група мала можливість познайомитися з роботами інших дітей, які презентували свою роботу. Діти вчилися працювати разом, втілюючи свій творчий задум.

To Top
Залишити
відгук
Зворотній
зв'язок