Activities Improves Mind
Activities Improves Mind
Activities Improves Mind

Вихованці «Берізки» у тренді.

 У закладі дошкільної освіти № 2 «Берізка» розпочався літній оздоровчий період, який є надзвичайно сприятливим для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку,  загартування дитячого організму. Вихователі намагаються всебічно використати сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього часу і добитися, щоб кожна дитина зміцніла і загартувалася. ​А ще літо для дошкільнят – це час для реалізації мрій, активних ігор, появи нових друзів, веселих розваг. Щодня в «Берізці» трапляються якісь яскраві події: ігри, змагання, розваги, дослідницька діяльність тощо…

      В рамках проєкту  «Ігри, іграшки, забави» було проведено «піжамну вечірку». Можливо, «піжамна вечірка» прозвучить дещо дивно, але повірте - такий неформатний ранок  став дуже яскравим спогадом і надовго підняв настрій нашим малятам.

Як правильно влаштувати піжамну вечірку? Що для цього потрібно?

  • Піжамний «наряд».
  • Гарний настрій.
  • Місце зустрічі.
  • Тематика вечірки.

     Сповнені захвату від нестандартного заходу вихованці поринули у яскраву програму розваг, веселощів, конкурсів. Разом з гостями вечірки Сонячним зайчиком та пані Ніччю дітлахи змагались у грі «Хто швидший?», «Знайди свою подушку»,  співали реп-пісні та танцювали. Піжамна вечірка для дітей один з найбільш зручних і захоплюючих варіантів проведення відпочинку. Після вечірки всі пригощались смачним коктейлем від Сонячного зайчика.

To Top
Залишити
відгук
Зворотній
зв'язок